Kvests Disko dancer (Рига) - atsauksmes, reitings, atlaides, akcijas
60 min
2-6
35 €  
Available in English
Action-spēle  

Apraksts

Dzīves prieks, mūžīgie svētki, kustības mūzika piepildīja pagājušā gadsimta 70.–80. gadu disko klubu, kura dvēsele bija DŽIMIJS, dejotājs no dieva, visskaistākais puisis pasaulē.

Taču kādu dienu notikusi nelaime: dejas mūza pameta Džimiju, viņš apstājās, pazaudēja interesi pret dzīvi, un deja aizgāja no viņa sirds.

Bez līdera klubs nonāca aizmirstībā, klusums un tumsa piepildīja tā sienas. Pagāja gadi, daudzi drosminieki ir mēģinājuši iedvest dzīvību vispopulārākajā pagājušā gadsimta disko klubā, bet tas, it kā dzīvs organisms, noraidīja jebkurus mēģinājumus iebrukt tā telpā.

Šodien liktenis deva jums iespēju. Nepalaidiet to garām un atklājiet kluba noslēpumu, palīdziet mūzikai un dejai atgriezties šajās sienās! Ļauna burvestība tiks iznīcināta, un dižais, slavenais, visvislabākais, visvismūsējais Džimijs atgūs pašu sevi, un klubs dāvinās jums pēdējo deju, kas paliks jūsu atmiņā uz mūžu.

Vecums:  No 12 gadiem

Kā tur nokļūt

Adrese: Vīlandes iela 5

Kvesta reitings

Kvesta reitings vēl nav izveidots, jo pēdējā gada laikā kvestam ir mazāk nekā trīs apstiprinātas atsauksmes. Atstājiet savu atsauksmi, ja esat spēlējis šo kvestu!

Atstājiet atsauksmi!

Uzrakstīt pārskatu

Lai atstātu atsauksmi, jums ir jāpiesakās vietnē. Tas aizņem tikai 2 klikšķus, un tuvākajā laikā jūs saņemsiet daudz bonusu ;)

Facebook Google