Kvests Joker (Рига) - atsauksmes, reitings, atlaides, akcijas
60 min
2-5
No 50 €  

Apraksts

Gotemas ielas ir noziedzības pārpildītas, tā saindē pilsētu. Noziedzības, korupcijas un reketa pārņemtajos akmens džungļos dzimst leģendārs haosa ģēnijs - Džokers!Psihopāts, kurš tur bailēs ne tikai miermīlīgos iedzīvotājus, bet arī mafiju. Viņa mērķis nav kļūt bagātam vai iegūt varu, viņa mērķis ir sludināt un radīt haosu, redzēt pasauli ugunīs! Viņš nepazīst bailes un sejā tam vienmēr smaids!

Džokers plāno nogalināt četrus Gotemai ļoti svarīgus cilvēkus. Jūs esat iekļuvuši viņa slepenajā patvērumā, neparastā ļaundara midzenī, pašā bīstamākajā pilsētas daļā. Jūsu rokās ir četru cilvēku dzīvības, vai Jūs spēsiet izglābt visus? Vai kādam tomēr nepaveiksies? Laiks iet uz beigām, uz pieres parādās auksti sviedri, katra sekunde var būt pēdējā.

Tev ir bail? Kāpēc tik nopietns?

Vecums:  No 14 gadiem

Kā tur nokļūt

Adrese: Merķeļa iela 17/19

Kvesta reitingu

Kvesta reitings vēl nav izveidots, jo pēdējā gada laikā kvestam ir mazāk nekā trīs apstiprinātas atsauksmes. Atstājiet savu atsauksmi, ja esat spēlējis šo kvestu!

Atstājiet atsauksmi!

Uzrakstīt pārskatu

Lai atstātu atsauksmi, jums ir jāpiesakās vietnē. Tas aizņem tikai 2 klikšķus, un tuvākajā laikā jūs saņemsiet daudz bonusu ;)

Facebook Google